ÇENGELKÖY FİDANLIĞI
Flash GirişAna SayfaHakkımızdaFotoğraflarÜrünlerimizFaaliyet KonularımızReferanslarSık Kullanılan BağlantılarZiyaretçi defteriİletişim
PEYZAJ
http://www.cfpeyzaj.com/
 
Hakkımızda
  2005 yılında  faaliyete başlayan firmamız ; 2008  yılına değin Çengelköy-Üsküdar  semtinde  fidanlık ve seralardan oluşan tesisleriyle hizmet vermiştir. 2008 yılından bugüne ; halen faaliyette olduğumuz Çavuşbaşı-Beykoz  semtindeki sera ve fidanlık tesisleriyle hizmet vermektedir. Temel faaliyet alanlarımız ;  Peyzaj Projelendirme ve Uygulamaları , Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri , Bitki ve bahçe ekipmanları satışı olarak sıralanabilir.

  2005 yılından bu yana ,  peyzaj uygulamalarına konu olan bir çok projeyi eksiksiz ve sürdürülebilir olarak bitirdik. Firmamızın esas  faaliyet konusu  olan peyzaj projeleri ve uygulamaları konusunda temel aldığı prensipler ; mevcut  yetişme ortamı şartlarına uygun , uzun yıllar sürdürülebilir ,  mimari yapı ve dokuyla bütünleşebilen  peyzaj projeleri yapmak ve uygulamaktır. Söz konusu projelerin hazırlanması ve uygulanmasında en önemli faktörün insan olduğundan  hareketle , personelimizin eğitimli ve işinde uzman olması  firmamızın en önemli tercih sebebidir.